Samsung Galaxy Watch Active 2 Siyah
Samsung Galaxy Watch Active 2 Siyah
Samsung Galaxy Watch Active 2 Siyah
Samsung Galaxy Watch Active 2 Siyah
Samsung Galaxy Watch Active 2 Siyah

Samsung Galaxy Watch Active 2 Siyah

Marka : Samsung
İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : ₺1.699,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.599,99(KDV Dahil)

Samsung Türkiye Garantili

Aynı Gün Kargo!

:

Sağlığınızın Takibini Yapan Tasarım

 

Ürün, sağlık takibi yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Düzenli kan akış hızı ve nabız kontrolü yaparak sağlık durumunuzun kaydını tutar. Komut vermeniz durumunda kalp atım hızınız belirli bir seviyeyi geçerse acil çağrı numaralarını otomatik olarak arayabilir.


Daha Geniş Ekran

Daha geniş ekran ile telefonunuza gelen mesaj ve aramaları daha iyi bir şekilde görebilirsiniz. Ancak daha geniş ekran ayarı, kolunuzdaki ürünün göze batmasına neden olmaz. Geniş ekranlı kullanım, daha rahat bir okuma avantajı sunar.


İnce Ekran İle Şık Tasarım

İnce ekranı ile modaya uygun bir tasarım olma özelliği sunar. Her kıyafetinize uygun olan bu tasarım ile kolayca telefonunuza bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. İşlerinizi yürütmede bu ürün, size büyük kolaylık sunar.


Akıllı Telefonlarla Tam Bağlantı

 

Tüm akıllı telefonlarla tam bağlantı gerçekleştirecek bu ürün sayesinde kullanım kolay ve etkilidir. Telefonunuza bu ürün ile bağlanmanız durumunda kolayca mesaj, arama ve telefon bilgilerinize ulaşabilirsiniz. 

 


Spor Aktivitelerini Takip Eden Sistem

 

Spor aktiviteniz ne olursa olsun, bu konuda ayrı başlık açan bu ürün ile günlük aktivitelerinizin takibini yapabilirsiniz. Bu sayede sağlık durumunuza ek olarak spor durumunuzu da kontrol eden bir asistana sahip olabilirsiniz.

 


Mesaj ve Aramalara Hızlı Yanıt

 

Telefonunuza gelen arama ve mesajlara bu ürünle hızlı bir şekilde yanıt verebilirsiniz.