Apple AirPods Pro Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Apple AirPods Pro Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Apple AirPods Pro Bluetooth Kulak İçi Kulaklık
Apple AirPods Pro Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Apple AirPods Pro Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Marka : Apple
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺2.499,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.199,99(KDV Dahil)

Apple Türkiye Garantili

Aynı gün kargo!


 

:

Farklı Boyutlarda Uçlar

Kulağınıza uygun olarak seçebileceğiniz büyük boy, orta boy ve küçük boyda silikon uçlar bulunmaktadır. Kulak tipinize göre dilediğinizi seçerek daha konforlu ve etkili bir kullanım sağlayabileceksiniz. 


Havalandırma Delikleri

Kulaklığın üzerinde bulunan havalandırma delikleri basıncın her iki tarafta da eşit olmasını sağlayacaktır. Böylece her iki tarafta da aynı basınç ve sese ulaşabileceksiniz. 


Kolay Bağlanma

Bu airpods telefonunuza çok hızlı bir şekilde bağlanacaktır. Bu anında bağlanma ile hiç zaman kaybı yaşamadan istediğiniz zaman airpodsunuzu telefonunuza bağlayıp müzik dinleme keyfinize keyif katabilirsiniz. 


Kablosuz Kulaklık

 

Kablosu olmayan bu kulaklığın şarj kutusu mevcuttur. Onu son derece özgür şekilde kullanabileceksiniz. Çok kolay bir kullanıma sahip olan bu kulaklık şarj edilerek kullanılmaktadır. Kutusuna koyarak şarj olmasını sağlayabilirsiniz. 

 


Gürültüyü Engeller

 

Hem kulaklığın içinde oluşan hem de kulaklığın dışında oluşan gürültüleri anında keserek size son derece kaliteli ve net ses sunar. Bu kulaklığı kullanırken sadece dinlemek istediğiniz şeyi dinleyeceksiniz. Bu özellik size yüksek odaklanma ve performans sağlayacaktır. Dışarıdaki sesleri duymak istediğiniz zaman ise tek yapmanız gereken kulaklığın iç kısmına basmak olacaktır. 

 


Harika Uyum

 

 

Son derece şık bir tasarıma sahip olan bu kulaklık ve kulaklığın kutusu size sadelik ve şıklık kazandıracaktır. Ayrıca diğer Apple ürünler ile kusursuz bir uyum oluşturur. Onlar bir bütünün ayrılmaz parçalarıdır.